About

Potrzebjesz pomocy profesjonalistów - umów się na wizytę

Potrzebujesz pomocy profesjonalistów. Dokucza ci ból pleców? Nie jesteś w stanie wejść na drugie piętro bez zadyszki? Chcesz poprawić postawę, aby z zadowoleniem patrzeć w lustro?

KIM JESTEŚMY?

Fit&Fizjo to działający od 2018 r. zespół profesjonalistów, którzy swoją więdzę, doświadczenie i pasje do fitnesu i aktywności fizycznej przekładają na pełną zaangażowania współpacę z podopiecznymi. Skupiamy się na kompleksowym i zindywidualizowanym podejściu do każdej osoby, która chce z naszą pomocą osiągnąć swój cel.

 

Nasz zespół tworzą zarówno dyplomowani fizjoterapeuci jak również certyfikowani i doświadczeni trenerzy personalni oraz instruktorzy pilates.

 

Jako Fit& Fizjo Team cały czas się rozwijamy, poszerzamy swoje umiejętności i kwalifikacje, aby zaoferować jak najbardziej wszechstronny i kompleksowy wachlarz usług.

 

Współpracując z nami masz pewność, że osiągniesz swoje cele w przystępny, sprawny i bezpieczny sposób. Niezależnie od tego czy zależy ci na poprawie kondycji, pozbyciu się bólu, powrocie do pełnej sprawności po kontuzji lub operacji czy też wyrzeźbieniu wymarzonej sylwetki, z nami rezultaty twojej pracy pojawią się dużo szybciej, a wiedza, którą przekażemy podczas spotkań pozwoli ci, utrzymać upragniony efekt na stałe.

 

DLACZEGO MY?

Motywację przekuwamy w determiację

Z nami zamiast myśleś o zmianach, po prostu zrealizujesz cel.

 
Profesjonalizm i doświadczenie

Zespół Fit&Fizjo składa się z doświadczonych profesjonalistów, pełnych pasji i zaangażowania.

Pozytywna energia

Znajdziesz tu zawsze uśmiechnięte i pomocne osoby, które zarażą Cię pozytywną energią.

 
kompleksowe podejście

Zapewniamy holistyczne i indywidualne podejście. Z nami zadbasz zarówno o zdrowie, kondycję i wymarzoną sylwetkę, jak również odzyskasz równowagę i znakomite samopoczucie. 

 

NASZA MISJA

Działając w zespole chcemy dać ci maksimum korzyści. Chcemy, aby wielotorowe podejście i pasja z jaką podchodzimy do tematu fizjoterapii i fitness przekładało się na twój sukces i dobre samopoczucie. Naszą misją jest uzależnianie Cię od aktywności fizycznej i dobrej kondycji oraz edukacja motoyczna, która pozwoli cieszyć się efektami wysiłku na treningach bez kontuzji i bólu.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Please call our stores for up to date availability on any item. You may also email our web team at info@demolink.org

Yes, we are pleased to provide delivery for our customers. At the conclusion of your purchase in store, your sales associate will work with you to arrange a delivery date and time that fits your schedule. Your Solidbuilds delivery team will make every effort to ensure your new furniture looks just in good in your home as in the store!

For most products, we do offer replacement parts. When inquiring, please have item number and invoice number available so they can better serve you. You can find the item number on your emailed order confirmation or invoice.

Order Tracking is now available online for some of our store locations including some of our online orders. Tracking is only available on the day of delivery. The estimated times are our best estimates and you should still be available during your scheduled delivery windows.

Phone:

(719) 445-2808 (719) 445-2809

Address:

4578 Marmora Road, Glasgow